Song of Sunset
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vampire Knight pe Animax .

2 participanți

In jos

Vampire Knight pe Animax .  Empty Vampire Knight pe Animax .

Mesaj Scris de ﹃Toki Sam Apr 30, 2011 8:13 am

Vampire Knight pe Animax .  Img_1299758673

OK . Deci tocmai am aflat ceva foarte interesant .
Serialul Vampire Knight vine la Animax din Mai .
Poate vă amintiţi povestea serialului ;
Cea mai veche amintire a lui Yuki este o noapte furtunoasă de iarnă, în care a fost atacată de un vampir…Apoi a fost salvată de altul. Acum, zece ani mai târziu, Yuki Cross, fiica adoptată al directorului Academiei Cross, a crescut și a devenit protectoarea vampirilor. Ea îl protejează pe Kaname, salvatorul ei, de la a fi descoperit, asta în timp ce el conduce un grup de vampiri în școala de elită. Alături de ea se află și Zero Kiryu, un prieten din copilărie care urăște creaturile ce au distrus toate lucrurile la care ținea. Acum, Zero este hotărât să nu se mai încreadă niciodată în vampiri. Coabitarea pare sa nu deranjeze pe nimeni, însă chiar au renunțat vampirii la felul lor sângeros de a fi șau există un secret întunecat în spatele acțiunilor lor?Oare infatuarea lui Kaname față de Yuki este începutul unei iubiri interzise sau ceva din trecutul lui îl atrage spre ea? În această lume a secretelor, nimic nu e ceea ce pare a fi. Iar prețul încrederii prost plasate s-ar putea să fie chiar mai mare decât moartea.

__
Ei bine , delectaţi-vă bine ochii . Este adevărat . Japanimaţia chiar va fi difuzată pe Animax .
Şi ca un bonus ( ca să nu fiu rea Vampire Knight pe Animax .  778471282 ) difuzarea lui va începe Vineri 13.05.2011 la ora 21:15 . Se va difuza primul episod , Noaptea Vampirului .
So . . . vizionare plăcută Vampire Knight pe Animax .  2196381783 !


[ Redactat de către Toki . © 2011 ﹃Toki ]
﹃Toki
﹃Toki
Gradul 3
Gradul 3

Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/04/2011
Localizare : nowhere ﹃
Stare de spirit Stare de spirit : S i l l y ﹃ ~

Sus In jos

Vampire Knight pe Animax .  Empty Re: Vampire Knight pe Animax .

Mesaj Scris de Miwa Sam Apr 30, 2011 9:04 am

Fugi de-aici!!!!Nu se poate!In final animeuri bune la TV!Chiar ma gandeam cum ar fi daca l-ar redifuza si mi s-a indeplinit dorinta!Si mai bine, e vineri, fara scoala sambata, fara obligatii, 2 televizoare acasa, parintii au de lucru, deci cred ca visez!
DOMO ARIGATOU!
Miwa
Miwa
Admin
Admin

Mesaje : 216
Data de inscriere : 14/04/2011
Varsta : 25
Stare de spirit Stare de spirit : :)

https://live.forum-canada.com

Sus In jos

Vampire Knight pe Animax .  Empty Re: Vampire Knight pe Animax .

Mesaj Scris de ﹃Toki Sam Apr 30, 2011 9:10 am

Yorokonde Vampire Knight pe Animax .  778471282 !!
Serialul e în fiecare vineri . Chiar şi eu m-am extaziat când am văzut anunţul xD
﹃Toki
﹃Toki
Gradul 3
Gradul 3

Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/04/2011
Localizare : nowhere ﹃
Stare de spirit Stare de spirit : S i l l y ﹃ ~

Sus In jos

Vampire Knight pe Animax .  Empty Re: Vampire Knight pe Animax .

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum